تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی
دانلود کامل پایان نامه کامپیوتر ارتباط بین شبکه ای با TCPIP


متن کامل پایان نامه کامپیوتر با موضوع ارتباط بین شبکه ای با TCPIP را  با فرمت ورد word   عنوان:ارتباط بین شبکه ای با TCP/IP  چکیده:   تبادل داده امروزه یکی از بخش های مهم کار با کامپیوتر است. شبکه های موجود در دیسا داده هایی مربوط به موضوع های متفاوت از جمله شرایط جوی، وضعیت تولید و ترافیک هوایی را جمع آوری می کنند. گروه هایی فهرست پست الکترونیکی ایجاد می کنند تا بدین ویسله از داده های مشترک استفاده شود. علاقمندان به کامپیوتر برنامه ها را بین خود مبادله می کنند. در دنیای علم، شبکه های داده ای امری ضروری است. زیرا اجازه می دهد که دانش پژوهان برنامه و داده های خود را برای پردازش به ابر کامپیوترها بدهند، سپ نتایج پردازش را دریافت کنند و یا اطلاعات علمی را با همکاران خود تبادل ک

ادامه مطلب  
تحقیق یادگیری TCPIP در معماری


 فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )   قسمتی از محتوی متن ...

ادامه مطلب  
تحقیق درباره یادگیری TCPIP در معماری


 فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )   قسمتی از محتوی متن ...

ادامه مطلب  
تحقیق درمورد یادگیری TCPIP در معماری


فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از محتوی متن ...

ادامه مطلب  
تحقیق درباره بررسی و ارزیابی مفاهیم پروتکل TCPIP


فرمت فایل:word(قابل ویرایش) تعداد صفحات:55  مقدمه:TCP/IP ، یکی از مهمترین پروتکل های استفاده شده در شبکه های کامپیوتری است . اینترنت بعنوان بزرگترین شبکه موجود ، از پروتکل فوق بمنظور ارتباط دستگاه های متفاوت  استفاده می نماید. پروتکل ، مجموعه قوانین لازم بمنظور قانونمند نمودن نحوه ارتباطات در شبکه های کامپیوتری است .در مجموعه مقالاتی که ارائه خواهد شد به بررسی این پروتکل خواهیم پرداخت . در این بخش مواردی  همچون : فرآیند انتقال اطلاعات ، معرفی و تشریح لایه های پروتکل TCP/IP و نحوه استفاده از سوکت برای ایجاد تمایز در ارتباطات ، تشریح می گردد.

ادامه مطلب  
دانلود کتاب TCPIP Analysis ویژه مدرسین و کسانی که میخواهند TCP IP را مفهومی فراگیری کنند


در این کتاب به صورت جامع و کامل در رابطه با انواع پروتکل های TCP IP  بحث شده است.مناسب برای مدرسین و افرادی که علاقه مند به تدریس هستند.با این کتاب شما تسلط کاملی بر روی TCP/IP خواهید داشت.تعداد صفحه : 161قیمت : 10 هزار تومانقیمت در آمازون: 36.98$ شما می توانید تنها با پرداخت 10 هزار تومان این کتاب ارزشمند را به راحتی تهیه کنید.برای مشاهده مشخصات کتاب در آمازون روی این متن کلیک کنید. 

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
logo-samandehi